Menu

Aktualności

Oba budynki na osiedlu Sky Island rosną w bardzo szybkim tempie. Bez względu na pogodę budowa nie zatrzymuje się ani na chwilę. Budowa jest na etapie wylewania stropu nad drugą kondygnacją naziemną budynku 1 i nad pierwszą kondygnacją naziemną budynku 2.


 

 

 

 

 

 

Na budowie osiedla Sky Island zagościła jesień. Mimo to jednak budowa wciąż posuwa się do przodu. Tym razem zadaszona jest już nie tylko kondygnacja na której znajdują się garaże i komórki lokatorskie, ale także pierwsze mieszkania w budynku nr 1. 


 

 

 

 

 

Kilka dni minęło i emocje już opadły ;) Dzielimy się zatem krótką fotorelacją z jesiennej edycji bydgoskich Targów Mieszkaniowych, które odbyły się w dniach 13 - 14 października. Było nam niezwykle miło spotkać się z Wami wszystkimi. To był dobry czas rozmów nie tylko na temat inwestycji, które dla Was przygotowaliśmy, ale także na temat oczekiwań jakie macie względem Waszych przyszłych mieszkań. Cieszymy się, że tak wiele osób odwiedziło nasze stoisko bo to utwierdza nas jedynie w przekonaniu, że idziemy w dobrą stronę :)

 

Zapytaj o mieszkanie

Zapytaj