Menu

Osiedle Charlotty

Współczesność bez zgiełku miasta

Wyszukiwarka mieszkań

Opis inwestycji

Osiedle Charlotty

 
Atrakcyjne położenie Z dala od szumu i zgiełku miasta, oddalone od centrum i położone w sąsiedztwie zieleni leśnych drzew osiedle 5 bloków, to wspaniała oaza i miejsce odpoczynku po zapracowanym dniu. Jednoczesna bliskość pełnej infrastruktury miejskiej takiej jak: przystanki autobusowe, szkoły, sklepy, przychodnie czyni tą inwestycje komfortową i funkcjonalną.
Wysoki standard i funkcjonalność Osiedle zbudowane jest z najwyższej jakości materiałów. Podziemna hala garażowa, windy, balkony i loggie wpłyną znacząco na komfort mieszkania. Projekt wykonany jest tak aby spełnić wszystkie warunki funkcjonalności i wygody.
Współczesna estetyka Współczesna architektura i nowoczesne kształty wpisane z dala od miejskiego gwaru okoliczności przyrody nadają wyjątkowości miejscu i cieszą oko.
Przyjazne otoczenie Kameralna inwestycja położona przy samym lesie, z dala od wielkomiejskiego gwaru. Okolica pełna natury i czystego powietrza. Bliskość terenów rekreacyjnych przypadnie do gustu osobom aktywnym, rodzinom z dziećmi jak i wszystkim szukającym. Mieszkania w metrażach od 27m2 do 70 m2
Znajdź mieszkanie

Osiedle Charlotty

Wybierz Piętro

Atuty

  • Atrakcyjna Lokalizacja
  • Plac Zabaw dla dzieci
  • Tereny zielone
  • Pobliska Komunikacja
  • Teren zamknięty

Zapytaj o mieszkanie

Zapytaj